Thule Sp z o.o. Huta Szklana

Do naszego prężnie rozwijającego się Centrum Dystrybucyjnego w Hucie Szklanej, poszukujemy osoby kreatywnej, spostrzegawczej, z umysłem analitycznym, doświadczonej w obszarze magazynowym. Osoby nie bojącej się nowych wyzwań, chcącej rozwijać organizację a wraz z nią siebie.

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Procesów Magazynowych. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za optymalizację procesów Centrum Dystrybucyjnego oraz wdrażanie nowych projektów i kontrolę nad zapasami materiałów eksploatacyjnych. Kolejnymi zadaniami będzie przygotowywanie dokumentacji a także przeprowadzanie analiz wraz z identyfikacją obszarów do doskonalenia i kompleksowy nadzór nad procesami usprawnień. Będziesz również mieć możliwość wdrażania narzędzi Lean w celu redukcji strat w procesach a także  wykonywania pomiarów, normowania czasów i wydajności pracy w procesach magazynowych. Swoją samodzielnością oraz kreatywnością wykażesz się podczas koordynacji projektów oraz ich finalizacji zgodnie z założeniami czasowymi oraz budżetowymi.

Twój profil:

Szukamy osoby zaangażowanej i komunikatywnej, która potrafi pracować w grupie. Jeśli posiadasz doświadczenie w obszarze magazynów oraz znasz procesy w nich zachodzące – czekamy właśnie na Ciebie! Mile widziana będzie znajomość systemów klasy ERP, WMS, TMS. Niezbędna jest natomiast znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu dobrym oraz umiejętność analitycznego myślenia. Osoba zatrudniona na tym stanowisku powinna potrafić pracować pod presją czasu a także umiejętnie nim zarządzać. Ważne będzie również zorientowanie na cel, samodzielność i nastawienie na rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość.

Wierzymy w siłę pracy zespołowej zarówno we własnym obszarze, jak i poza nim. Staramy się być organizacją otwartą i ciekawą, dzielącą się wiedzą i inspirującą się nawzajem. W Thule Group znajdziesz ludzi z pasją, którą wkładamy w tworzone przez nas produkty. Dzielimy te same wartości i lubimy czerpać satysfakcję z naszej pracy. Wszyscy jako pracownicy ponosimy wspólną odpowiedzialność za utrzymywanie dobrego ducha naszej firmy i tworzenie przyjaznej oraz pozytywnej atmosfery. 

Forma zatrudnienia Umowa o pracę na czas nieokreślony
Etat Nieznany
Liczba wolnych stanowisk 1
Czas pracy 100%
Miejscowość Huta Szklana
Powiat Wielkopolskie
Państwo Polska
Numer referencyjny 2023/84
Kontakt
  • Agata Różańska, +48603298033
Opublikowane 23.10.2023
Termin ostateczny wysłania podania 23.11.2023

Wróć do ofert pracy