Thule Sp z o.o,

Specjalista ds. Jakości

W związku z ciągłym rozwojem naszej organizacji, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. Jakości, która odpowiedzialna będzie za kompleksowe zapewnienie jakości produktu w całym jego cyklu życia. Szukamy osoby cechującej się dokładnością, spostrzegawczością oraz zwracającą uwagę na szczegóły.

Do Twoich zadań należeć będzie codzienna dbałość o jakość produktów na każdym etapie ich powstawania. Będziesz brać udział w realizacji projektów wdrożeniowych nowych produktów oraz sprawować nadzór nad pojawiającymi się reklamacjami od klientów zewnętrznych. Ważną częścią Twojej pracy będzie bieżąca analiza oraz rozwiązywanie problemów jakościowych, a także nadzór nad działaniami korygującymi i zapobiegawczymi. Będziesz mogła/mógł wykazać się kreatywnością oraz innowacyjnością podczas inicjowania usprawnień procesu i produktów. Do Twoich obowiązków będzie również należało prowadzenie szkoleń jakościowych, więc jeśli lubisz ciągły kontakt z ludźmi, to stanowisko jest dla Ciebie!

Twój profil:

Szukamy osoby zaznajomionej z narzędziami jakościowymi APQP, FMEA, PPAP, MSA, SPC, 8D oraz z rysunkiem technicznym. Wymagane jest wykształcenie wyższe (preferowane kierunki techniczne) oraz znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację. Mile widziana będzie również znajomość normy ISO 9001,

IATF 16949 oraz ISO 14001. Bardzo ważna jest dla nas Twoja samodzielność, zaangażowanie oraz samodyscyplina.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość.

Wierzymy w siłę pracy zespołowej zarówno we własnym obszarze, jak i poza nim. Staramy się być organizacją otwartą i ciekawą, dzielącą się wiedzą i inspirującą się nawzajem. W Thule Group znajdziesz ludzi z pasją, którą wkładamy w tworzone przez nas produkty. Dzielimy te same wartości i lubimy czerpać satysfakcję z naszej pracy. Wszyscy jako pracownicy ponosimy wspólną odpowiedzialność za utrzymywanie dobrego ducha naszej firmy i tworzenie przyjaznej oraz pozytywnej atmosfery.

 

Forma zatrudnienia Umowa o pracę na czas nieokreślony
Etat Nieznany
Liczba wolnych stanowisk 1
Czas pracy 100%
Miejscowość Huta Szklana
Powiat Wielkopolskie
Państwo Polska
Numer referencyjny 2023/97
Kontakt
  • Agata Różańska, +48603298033
Opublikowane 26.10.2023
Termin ostateczny wysłania podania 26.11.2023

Wróć do ofert pracy