Thule Sp zoo, Huta Szklana

W związku z ciągłym rozwojem naszego Centrum Dystrybucyjnego, poszukujemy osoby kreatywnej, otwartej a jednocześnie dobrze zorganizowanej, chcącej rozwijać organizację oraz siebie wraz z nią.

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Logistyki - Młodszego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę zamówień jednego z naszych największych klientów. Główne zadania to: planowanie dostaw i wysyłek, kontrola zapasu, codzienny kontakt z klientem oraz przygotowywanie raportów. Będzie również mogła się wykazać poprzez inicjowanie i wdrażanie usprawnień w obszarze planowania transportu, w szczególności w stosunku do przypisanego, dużego klienta międzynarodowego.

Twój profil:

Szukamy osoby ze zdolnością analitycznego myślenia oraz zaznajomionej z procesami funkcjonowania przedsiębiorstwa produkcyjnego. Istotna będzie dobra znajomość pakietu MS Office (Excel) oraz mile widziana znajomość systemów klasy ERP. Preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki. Wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym. Niezbędne umiejętności to komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość.

Wierzymy w siłę pracy zespołowej zarówno we własnym obszarze, jak i poza nim. Staramy się być organizacją otwartą i ciekawą, dzielącą się wiedzą i inspirującą się nawzajem. W Thule Group znajdziesz ludzi z pasją, którą wkładamy w tworzone przez nas produkty. Dzielimy te same wartości i lubimy czerpać satysfakcję z naszej pracy. Wszyscy jako pracownicy ponosimy wspólną odpowiedzialność za utrzymywanie dobrego ducha naszej firmy i tworzenie przyjaznej oraz pozytywnej atmosfery.

 

Forma zatrudnienia Umowa o pracę na czas nieokreślony
Etat Nieznany
Liczba wolnych stanowisk 1
Czas pracy 100%
Miejscowość Huta Szklana
Powiat Wielkopolskie
Państwo Polska
Numer referencyjny 2023/99
Kontakt
  • Agata Różańska, +48603298033
Opublikowane 31.10.2023
Termin ostateczny wysłania podania 26.11.2023

Wróć do ofert pracy