Thule Sp zoo, Piła

Do naszego zakładu produkcyjnego w Pile poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. LOGISTYKI - umowa na czas określony

(w obszarze ZAOPATRZENIA PRODUKCJI)

Miejsce pracy: Piła

Do naszego prężnie rozwijającego się zakładu, poszukujemy osoby odpowiedzialnej, komunikatywnej, dobrze zorganizowanej, z doświadczeniem w obszarze Zaopatrzenia Produkcji. Osoby nie bojącej się nowych wyzwań, chcącej rozwijać organizację a wraz z nią siebie.

Aktualnie poszukujemy Specjalisty ds. Logistyki w obszarze Zaopatrzenia Produkcji, osoby, która wesprze nasz zespół w wysokim sezonie. Proponujemy pracę od listopada bieżącego roku do końca lipca 2024.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za proces zamawiania materiałów zgodnie z planem produkcyjnym, w celu zapewnienia ciągłości produkcji, współpracę z magazynem oraz organizację transportu materiałów. Do zadań osoby na tym stanowisku należeć będzie także współpraca z polskimi oraz zagranicznymi dostawcami a także Klientami firmy, monitorowanie statusu zamówień i nadzór nad zapewnieniem prawidłowości dostaw. Istotnym obszarem pracy będzie także zgłaszanie niezgodności do dostawców oraz zapewnienie optymalnego poziomu zapasu materiałów. Będzie się można również wykazać w obszarze przygotowywania raportów i analiz.

Twój profil:

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze Zaopatrzenia Produkcji, dobrą znajomość języka angielskiego, potrafisz pracować w systemach klasy ERP, posiadasz zdolności analitycznego myślenia oraz biegle obsługujesz komputer (MS Office - Word, Excel) - czekamy właśnie na Ciebie! Dołączając do naszego zespołu musisz się także cechować umiejętnością pracy w grupie – czyli wykazać się umiejętnością komunikacji, uważnego słuchania oraz otwartością na sugestie, pomysły i wskazówki pozostałych członków zespołu. Nie mniej istotna będzie również umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów, szkolenia oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy, którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość.

Wierzymy w siłę pracy zespołowej zarówno we własnym obszarze, jak i poza nim. Staramy się być organizacją otwartą i ciekawą, dzielącą się wiedzą i inspirującą się nawzajem. W Thule Group znajdziesz ludzi z pasją, którą wkładamy w tworzone przez nas produkty. Dzielimy te same wartości i lubimy czerpać satysfakcję z naszej pracy. Wszyscy jako pracownicy ponosimy wspólną odpowiedzialność za utrzymywanie dobrego ducha naszej firmy i tworzenie przyjaznej oraz pozytywnej atmosfery.

 

 

 

Forma zatrudnienia Umowa o pracę na czas nieokreślony
Etat Nieznany
Liczba wolnych stanowisk 1
Czas pracy 100%
Miejscowość Piła
Powiat Wielkopolskie
Państwo Polska
Numer referencyjny 2023/100
Kontakt
  • Ewa Młynarczyk, +48603420977
Opublikowane 02.11.2023
Termin ostateczny wysłania podania 02.12.2023

Wróć do ofert pracy