Thule Sp. z o.o.

Kierownik Operacyjny Magazynu

Do naszego prężnie rozwijającego się Centrum Dystrybucyjnego w Hucie Szklanej, poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Operacyjnego Magazynu. Jest to odpowiedzialna i niezwykle ciekawa rola, która daje możliwość pracy z procesami, systemami oraz zasobami ludzkimi. Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie odpowiedzialna za skuteczne zarządzanie w celu zapewnienia efektywnego planowania zasobów, organizowania i funkcjonowania operacji oraz procesów magazynowych.

Do Twoich zadań należeć będzie kontrola przepływu towarów i wyrobów od momentu ich przyjęcia na magazyn, poprzez magazynowanie oraz konfekcję do momentu ich wydania z magazynu.

W zakresie obowiązków znajdzie się także dbałość o funkcjonowanie sprzętu magazynowego oraz ciągłe usprawnianie i doskonalenie podległego obszaru.

Bardzo istotnym zadaniem będzie zarządzanie podległym zespołem, określanie potrzeb zatrudnienia do zapewnienia ciągłości procesu wysyłek ale także czuwanie nad szeroko pojętym bezpieczeństwem zarówno pracowników jak i procesów. Będziesz osobą odpowiedzialną za motywowanie pracowników oraz za dbałość o dyscyplinę pracy.

W obszarze odpowiedzialności Kierownika Operacyjnego Magazynu znajdzie się również przygotowywanie analiz oraz raportów związanych z realizacją planów i celów wydajnościowych oraz jakościowych dotyczących czasu pracy bądź kluczowych wskaźników występujących w obszarze Centrum Dystrybucyjnego.

Osoba zatrudniona na danym stanowisku będzie współpracować z innymi Działami Firmy oraz Managementem.

Twój profil:

Szukamy osoby z minimum 3 letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, posiadającej wiedzę z zakresu zasad gospodarki magazynowej oraz przepływu materiałów a także znającej procesy zachodzące w przedsiębiorstwach produkcyjnych (preferowane w obszarze automotive). Wymagany jest język polski jako język ojczysty oraz komunikatywna znajomość j.angielskiego. Wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe w obszarze Ekonomii lub Logistyki). Konieczne będzie również doświadczenie w pracy z systemami klasy ERP oraz dobra znajomość pakietu MS Office (Excel).

Musisz cechować się dyspozycyjnością, dokładnością oraz skrupulatnością a także potrafić umiejętnie zarządzać zespołem.  Idealnie sprawdzi się osoba potrafiąca pracować pod presją czasu, zorganizowana, innowacyjna oraz nastawiona na rozwiązywanie problemów.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość.

Wierzymy w siłę pracy zespołowej zarówno we własnym obszarze, jak i poza nim. Staramy się być organizacją otwartą i ciekawą, dzielącą się wiedzą i inspirującą się nawzajem. W Thule Group znajdziesz ludzi z pasją, którą wkładamy w tworzone przez nas produkty. Dzielimy te same wartości i lubimy czerpać satysfakcję z naszej pracy. Wszyscy jako pracownicy ponosimy wspólną odpowiedzialność za utrzymywanie dobrego ducha naszej firmy i tworzenie przyjaznej oraz pozytywnej atmosfery. 

Forma zatrudnienia Umowa o pracę na czas nieokreślony
Etat Nieznany
Liczba wolnych stanowisk 1
Czas pracy 100%
Miejscowość Huta Szklana
Powiat Wielkopolskie
Państwo Polska
Numer referencyjny 2023/104
Kontakt
  • Agata Różańska, +48603298033
Opublikowane 15.11.2023
Termin ostateczny wysłania podania 15.12.2023
Aplikuj

Udostępnij

Wróć do ofert pracy