Thule Sp. z o.o.

W związku z ciągłym rozwojem naszego Centrum Dystrybucyjnego, poszukujemy osoby zaangażowanej, otwartej a jednocześnie dobrze zorganizowanej, chcącej rozwijać się wraz z organizacją.

Aktualnie poszukujemy Referenta Magazynowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie oraz monitorowanie zamówień w magazynie. Do obowiązków danej osoby należeć będzie także kontrolowanie realizacji transportu, współpraca z przewoźnikami i kierowcami. Jest to praca w trybie dwu zmianowym. 

Twój profil:
Jeśli jesteś osobą chcącą się rozwijać w obszarze logistyki i lubiącą wyzwania, dobrze zorganizowaną, komunikatywną a także szybko przyswajającą wiedzę systemową  (ERP), posiadasz zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność obsługi MS Office (Excel) – stanowisko Referenta Magazynowego czeka właśnie na Ciebie!

Oferujemy: Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów, szkolenia oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów, wdrażanie nowych technologii, szkolenia oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość!

Wierzymy w siłę pracy zespołowej zarówno we własnym obszarze, jak i poza nim. Staramy się być organizacją otwartą i ciekawą, dzielącą się wiedzą i inspirującą się nawzajem. W Thule Group znajdziesz ludzi z pasją, którą wkładamy w tworzone przez nas produkty. Dzielimy te same wartości i lubimy czerpać „fun” z naszej pracy. Wszyscy jako pracownicy ponosimy wspólną odpowiedzialność za utrzymywanie dobrego ducha naszej firmy  i tworzenie przyjaznej oraz pozytywnej atmosfery.

Forma zatrudnienia Umowa o pracę na czas nieokreślony
Etat Cały etat
Liczba wolnych stanowisk 1
Czas pracy 100%
Miejscowość Huta Szklana
Powiat Wielkopolskie
Państwo Polska
Numer referencyjny 2024/74
Kontakt
  • Agata Różańska, +48603298033
Opublikowane 13.06.2024
Termin ostateczny wysłania podania 08.07.2024

Wróć do ofert pracy