Thule Sp zoo, Piła

Do naszego zakłady produkcyjnego w Pile poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Logistyki - Lider

Nasz nowy Specjalista ds. Logistyki Lider będzie odpowiedzialny za nadzorowanie pracy zespołu planowania produkcji i dostaw. Do Twoich obowiązków będzie należało dbanie o efektywne planowanie produkcji i dystrybucji oraz zapewnienie dostępności produktów do sprzedaży. Będziesz także odpowiadał/a za optymalizację procesu zamówień oraz stanów materiałowych, z uwzględnieniem terminów i dostępności oraz za budowanie dobrych relacji z innymi działami, aby wspólnie zapewnić realizację planów produkcyjnych.

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • planowanie produkcji, dystrybucji i dostaw materiałów
  • dbanie o terminowe i efektywne przygotowywanie planów produkcyjnych oraz zapewnienie terminowych dostaw materiałów
  • planowanie codziennej pracy zespołu odpowiedzialnego za planowanie, w tym ustalanie priorytetów, strategii i realizacji celów
  • podejmowanie działań gwarantujących terminową realizację dostaw,
  • podejmowanie działań zapobiegających opóźnieniom
  • zarządzanie rozwiązywaniem trudności operacyjnych
  • wdrażanie usprawnień i rozwiązań systemowych w zakresie planowania produkcji oraz dostaw materiału
  • motywowanie i rozwój swojego zespołu

Czego od Ciebie oczekujemy:

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy wykształcenia wyższego oraz doświadczenia w pracy na stanowisku planisty/logistyka w środowisku produkcyjnym. Kluczowe również będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem, które pomoże Tobie zbudować zgrany, odpowiedzialny i skuteczny team wspólnie realizujący strategię działu i firmy. Umiejętność współpracy, efektywnej komunikacji oraz pracy w dynamicznym środowisku pozwolą Tobie szybko odnaleźć się w naszej energicznie rozwijającej się organizacji. Liczymy również na to, że nieobca jest Tobie znajomość systemów ERP oraz pakietu MS Office, w szczególności Excela oraz Outlooka. W pracy na tym stanowisku ważna jest także swoboda w posługiwania się językiem angielskim.

Oferujemy:

Pracę w międzynarodowej organizacji o bardzo dużym tempie rozwoju, uczestnictwo i bycie częścią wielu innowacyjnych dla organizacji projektów, wdrażanie nowych technologii, szkolenia oraz rozwój razem z rozrastającą się organizacją. Stawiamy na dobrą atmosferę w pracy którą budujemy my sami, oferujemy komfortowe warunki pracy oraz doceniamy innowacyjność oraz pomysłowość!

Wierzymy w siłę pracy zespołowej zarówno we własnym obszarze, jak i poza nim. Staramy się być organizacją otwartą i ciekawą, dzielącą się wiedzą i inspirującą się nawzajem. W Thule Group znajdziesz ludzi z pasją, którą wkładamy w tworzone przez nas produkty. Dzielimy te same wartości i lubimy czerpać „fun” z naszej pracy. Wszyscy jako pracownicy ponosimy wspólną odpowiedzialność za utrzymywanie dobrego ducha naszej firmy  i tworzenie przyjaznej oraz pozytywnej atmosfery.

Forma zatrudnienia Umowa o pracę na czas nieokreślony
Etat Nieznany
Liczba wolnych stanowisk 1
Czas pracy 100%
Miejscowość Piła
Powiat Wielkopolskie
Państwo Polska
Numer referencyjny 2024/76
Kontakt
  • Ewa Młynarczyk, +48603420977
Opublikowane 17.06.2024
Termin ostateczny wysłania podania 16.08.2024